O FIRMIE

 

HYDROBALANS jest firmą działającą na rynku od 2014 roku. Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem szkód wodnych po zalaniach, jak również osuszaniem całych konstrukcji budowlanych z wilgoci technologicznej.

Przeprowadzamy efektywne osuszanie konstrukcji podposadzkowych, a także szkód miejscowych. Stosujemy najnowsze technologie, które pozwalają nam zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania dla poszkodowanego. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym z bogatym doświadczeniem zawodowym, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Jak działamy?

Firma HYDROBALANS to pierwsza pomoc przy zalaniu Twojego mieszkania, domu czy też firmy. Działamy błyskawicznie, dlatego wzywając nas masz pewność, że w ciągu pierwszych 24 godzin od zgłoszenia jesteśmy w stanie przeprowadzić oględziny zalanego obiektu, wykonać pomiary wilgotności oraz zaproponować pierwsze środki zaradcze w celu zminimalizowania skutków powstałej szkody.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, w związku z czym przygotujemy dla Państwa odpowiednią wycenę, chętnie doradzimy i pomożemy Państwu w kwestii załatwienia wszelkich formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym.

 

 

NASZE REFERENCJE