Osuszanie budynków po zalaniu oraz wynajem osuszaczy w Poznaniu i Wrocławiu.

Firma HYDROBALANS świadczy kompleksowe usługi osuszania:
.
PO POWODZI LUB ZALANIU – w wyniku zalania przez wody gruntowe lub opadowe, awarii instalacji wod-kan lub c.o., czy też nieszczelności hydroizolacji pokryć dachowych, a także po zakończonej akcji gaśniczej.
.
STREFY PODPOSADZKOWEJ – w przypadku, gdy woda wniknęła do strefy izolacji termicznej znajdującej się pomiędzy szlichtą (wylewką) betonową, a stropem, gdzie znajduje się styropian lub wełna mineralna.
.
Z WILGOCI BUDOWLANEJ (TECHNOLOGICZNEJ) – w nowo wybudowanych lub wyremontowanych budynkach, w których zgromadzona wilgoć utrudnia lub uniemożliwia prowadzenie dalszych prac wykończeniowych np. położenie parkietu, malowanie ścian.
Dysponujemy najnowocześniejszymi, wysokowydajnymi, oraz energooszczędnymi osuszaczami jak również urządzeniami wspomagającymi proces osuszania.
Zanim jednak podejmiemy decyzję o doborze odpowiedniego sprzętu, pozwalającego szybko i skutecznie usunąć nadmiar wilgoci, najpierw określamy jak wysoki jest stopień zawilgocenia w Państwa budynku.
Wszelkiego rodzaju pomiary wilgotności wykonujemy metodą bezinwazyjną, bazując na wysokiej klasy profesjonalnych urządzeniach zaawansowanych technologicznie, nie uszkadzając przy tym struktury badanych czy skanowanych powierzchni.
Bezpośrednio po zakończonym procesie osuszania, obowiązkowo przeprowadzamy ozonowanie zalanych wcześniej pomieszczeń jak również zamkniętych stref izolacji termicznej, w celu trwałego usunięcia i nie dopuszczenia do dalszego rozwijania się pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, itp.
W PRZYPADKU SKORZYSTANIA Z USŁUG W ZAKRESIE OSUSZANIA, POMIARY WILGOTNOŚCI ORAZ OZONOWANIE WYKONUJEMY GRATIS!

WYNAJEM OSUSZACZY

Posiadamy szeroki asortyment osuszaczy kondensacyjnych, osuszaczy adsorpcyjnych oraz urządzeń wspomagających proces osuszania.

Wycena kosztów wynajmu ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od czasu pracy urządzeń. W celu optymalizacji procesu osuszania, dobieramy odpowiedni sprzęt w zależności od kubatury osuszanych pomieszczeń oraz panujących wewnątrz warunków. Zapewniamy również dostawę oraz fachową instalację w miejscu osuszania.

W celu wypożyczenia osuszaczy odszukaj najbliższe biuro: kontakt


PODCZAS WYKONYWANIA NIEZBĘDNYCH PRAC OSUSZAJĄC STREFĘ IZOLACJI TERMICZNEJ, FIRMA HYDROBALANS STOSUJE UNIKALNĄ TECHNOLOGIĘ, ZA POMOCĄ KTÓREJ DEMONTAŻ PŁYTEK CERAMICZNYCH ODBYWA SIĘ BEZ ICH USZKODZENIA, DZIĘKI CZEMU MOGĄ BYĆ ONE PONOWNIE ZAMONTOWANE.
DEMONTUJEMY PŁYTKI ZARÓWNO KWADRATOWE JAK I PROSTOKĄTNE O DŁUGOŚCI KRAWĘDZI DO 50CM. WIĘKSZOŚĆ KONKURENCYJNYCH FIRM OSUSZAJĄC STREFĘ PODPOSADZKOWĄ, PRZED WYWIERCENIEM OTWORÓW NISZCZY PŁYTKI PODŁOGOWE SKUWAJĄC LUB PRZEWIERCAJĄC SIĘ PRZEZ NIE.